UWAGA !!! Jeśli film nie otwiera Ci się bądź nie ładuje zalecamy wyłączenie rozdzielczości HD. Nasz kanał VIMEO

Krysia & Kamil

Był to dla nas bardzo wyczekiwany ślub, ponieważ gościliśmy już w rodzinie Krysi. A w ich domu panuje taka atmosfera że czujemy się jak u siebie :) Dziekujemy Krysiu i Kamilu, że byliśmy z Wami.

Agata & Marcin

Nasze spojrzenie na ślub Agaty i Marcina

Patrycja & Grzegorz

Co tu dużo pisać .... zobaczcie sami jak pięknie przeżyli swój niezapomniany dzień.

Monika & Piotr

Zaczarowali nas swoją miłością oraz głębokim patrzeniem sobie w oczy. Dziękujemy że byliśmy z Wami !!!

Marta & Marek

Szalone podziękowanie dla rodziców.

Olga & Patryk

Niezapomniane emocje, niezapomniane wspomnienia, niezapomniany dzień.

Podziękowanie dla rodziców w wykonaniu Ani i Bartka

Ania i Bartek rozwalili system swoim zaangażowaniem w film.

Agata & Patryk

Cieszymy się kiedy możemy z Wami przeżyć ten dzień. Ale żeby nie było aż tak gorąco jak na ślubie Agaty i Patryka :)

Malwina & Andrzej

Ślub jest dniem pełnym wrażeń i emocji, my jesteśmy blisko każdej sytuacji.

Marta & Marcin

Każdy w życiu wspomina jakieś chwile. My jesteśmy po to aby utrwalać te najcudowniejsze.

Marta & Mateusz

Słoneczko już ładnie świeci za oknem więc razem z Martą i Mateuszem wspominamy ich ciepłe dni.

Marta & Adrian

Brrrr zimno, ponure dni... teraz z chęcią wracamy do tych ciepłych letnich więc miło nam przedstawić strasznie gorąco zakochaną w sobie parę Martę i Adrian..

Tomasz & Karolina

Dzięki tej Parze Młodej będę zawsze wspominać wspaniały plener nad morzem :)

Dorota & Martin

Poprostu miłość.

Ola & Bartek

Czy ktoś z Was słyszał czytanie przez Panne Młodą? Ola czytając Pieśń nad Pieśniami ze Starego Testamentu rozgrzała do czerwoności nie tylko serce Bartka.

Alicja & Bartłomiej

Zakochani...

Magda & Szymon

Sezon ślubny dobiega końca, więc więcej czasu możemy poświęcić montażowi. Tym razem zapraszamy do obejrzenia podsumowania ślubu Magdy i Szymona. Ahh co to był za ślub.

Martyna & Fabian

No to wrzucamy kolejny filmik, Martyna i Fabian. Szczerze, to w Was się zakochaliśmy !!! Wszystkiego Najlepszego kochani !!!

Monika & Łukasz

Śluby śluby śluby, cały czas pracujemy ze wspaniałymi ludźmi z którymi przeżywamy cudowne chwile. Tym razem gościliśmy u Moniki i Łukasza. A oto ich zajawka ślubu.

Paulinka & Mirek

No to zaczynamy sezon 2014 !!! Pierwsza majowa para Paulina i Mirek. Zapraszamy.

Kasia & Mateusz

Podsumowanie filmu ślubnego.

Agnieszka & Dawid

No to cios za ciosem czyli cięcie za cięciem i kolejna zapowiedź, tym razem Agnieszka i Dawid. Po ich ślubie spodobały mi się niebieskie garnitury.

Iwona & Paweł

Przedstawiamy kolejną jak zawsze świetna parę która zachwyciła nas swoim wdziękiem.

Karolina & Krzysztof

Jeśli myślicie, że sezon ślubów się skończył to się mylicie. U nas cały czas praca trwa. Montaż za montażem. A teraz chciałbym Wam przedstawić niesamowitą parę Karolinę i Krzysztofa. Mega imprezowi i wyluzowani ludzie :) Ślub i wesele było pełne wrażeń i emocji. Sami zobaczcie.

Sylwia & Tomek

Dziś prezentujemy Sylwię i Tomka. Para która ciągle stawiała nam jedzenie przy produkcjach a to lody, a to pizza, a to babeczki. A że my jesteśmy łakomczuchami chętnie wszystko wcinamy.

Karolina & Karol

A oto krótka zapowiedź filmowa królowej Karoliny i króla Karola :) Para którą już widzieliście na filmie poklatkowym Podziękowanie dla rodziców. Zaskoczyli mnie strasznie i to naprawdę wspaniałą rzeczą, mianowicie nagrali swoje zaręczyny. I to nie byle jakie, bo wysoko w powietrzu podczas lotu balonem. Cóż mogę powiedzieć, a w sumie powtórzę słowa mojej żonki, Karolu jesteś mega romantykiem !!!

Kasia & Mateusz

To już kolejna para która przychodząc do nas chciała tylko film "Podziękowanie dla rodziców". Kasia i Mateusz po odbiorze filmu również zdecydowali się na nagranie ich dnia. Bardzo się ucieszyliśmy z ich decyzji ponieważ bardzo się polubiliśmy hmmm tak myślę :) Wesele było wspaniałe a projekcja filmu rozbawiła i wzruszyła nie jedną osobę do łez.

Patrycja & Szymon

Kolejna zapowiedz filmowa. Tym razem przed ołtarzem stanęli Szymon i Patrycja. Podczas podjazdu Pary Młodej pod kościół nastąpiło urwanie chmury. Zdjęcie jak wyglądała nasza ekipa prezentowaliśmy już wcześnie na facebooku. Naprawdę lało niesamowicie. Lecz gdy narzeczeni mieli wysiąść z samochodu nagle przestało padać :) Hmm to jakiś znak ? Kto to wie. Pozdrawiamy serdecznie naszą parę.

Karolina & Karol

Na naszym profilu facebookowym pokazywaliśmy narysowany scenariusz. To właśnie Karolina i Karol, którzy wczoraj na weselu o 23:30 mieli premierę swojego filmu. Teraz możemy już go upublicznić. Pozdrawiamy serdecznie naszą parę i dziękujemy za wspólne spędzone z nimi chwile.

Zuzanna & Amr

Coming soon w roli głównej Zuzanna i Amr z dalekiego bardzo ciepłego kraju.

Sylwia & Tomek

Kolejne zaproszenie ślubne w wykonaniu Sylwii i Tomka. Nie uwierzycie ale wszystko to oni sami wymyślili :)

Basia & Przemek

Podczas ślubu Basi i Przemka niestety cały czas padało lecz w ich oczach nie zanikał blask szczęścia i radości. Za to plener wypadł fenomenalnie, ich gorące serca rozproszyły wszystkie chmury.

Magda & Wiktor

Czas zacząć sezon 2013, a zaczynam go filmem mojego kolegi z pracy. Wiktor praktycznie wykonuje tą samą robotę co ja :) aż boję się jego oceny, gdyż jego sprawne oko wychwyci każdy szczegół :) Natomiast Magdę poznałem przy naszym wspólnym spotkaniu i od razu wiedziałem że będzie to super para oraz myślę że film również. Zapraszam do oglądania.

Strony 1 2 3